Плакари

Плакари
Show:
Sort By:
АМЕРИЧКИ ПЛАКАР 200 Прашајте

АМЕРИЧКИ ПЛАКАР 200

ОСОБИНИ НА ПРОИЗВОДОТ:ДЕЗЕН НА ФРОНТ: бело-храстШИРИНА (cm): 200 ..

ОРМАР ГД 240 Прашајте

ОРМАР ГД 240

Материјал -Универ 18ммШирина -240 смДлабочина -64 смВисина ..

АМЕРИЧКИ ПЛАКАР 150 Прашајте

АМЕРИЧКИ ПЛАКАР 150

ОСОБИНИ НА ПРОИЗВОДОТ:ДЕЗЕН НА ФРОНТ: бело-белоШИРИНА (cm): 148.5ДЛАБИНА (cm): 65ВИСИНА (cm): 220МАТ..